ZAPISY na WF | PJATK w Gdańsku

ZAPISY na WF15.09.2017, 14:13

Szanowni Studenci,
W dniu dzisiejszym zostały uruchomione zapisy na zajęcia w ramach WF w semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018.
 .
Obowiązkowi realizacji WFu w roku akademickim 2017/2018 podlegają:
.
- Studenci I roku na kierunku INFORMATYKA – STUDIA STACJONARNE
- Studenci II roku na kierunku GRAFIKA (sem. III) – STUDIA STACJONARNE
- Studenci realizujący WF w trybie ITN – STUDIA STACJONARNE I NIESTACJONARNE
 .
Zapisy na WF trwają do 27 września 2017 r.
 .
Osoby ze wskazanych roczników, które nie zapiszą się na WF, zostaną skierowani na zajęcia w ramach WF przez Uczelnię.
FORMULARZ ZAPISÓW
 
W przedstawionym powyżej formularzu prosimy Państwa o dokonanie wyboru formy realizacji zajęć WF. Nadesłane odpowiedzi stanowić będą Państwa deklarację uczestnictwa w zajęciach przez cały semestr zimowy roku akademickiego 2017/2018.
 .
O zapisie do danej grupy decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy Student otrzyma mailowe potwierdzenie o rejestracji do grupy oraz informację, czy grupa została uruchomiona.
 .
Pierwsze zajęcia sportowe (w szkole GLO) zaplanowane są na dzień 2.10.2017 r. Terminy pozostałych zajęć dostępne są w regulaminie realizacji WF na stronie internetowej PJATK w Gdańsku 
Zajęcia w szkole GLO odbywać się będą co tydzień – zgodnie z rozkładem roku akademickiego.
 .
Informujemy, że zajęcia sportowe w szkole GLO (Zespołowe Gry Sportowe, Siłownia i Fitness – różne rodzaje), zostaną uruchomione w przypadku zapisania się na nie minimalnej liczby osób. W innym wypadku Studenci, którzy zapisali się na dane zajęcia, zostaną poinformowani o konieczności wyboru innej formy realizacji WF.
 .
Wszelkie informacje dotyczące ilości godzin realizacji WF wymaganej do uzyskania zaliczenia, zwolnień lekarskich (terminów dostarczenia), zajęć we własnym zakresie itp. dostępne są w regulaminie zaliczania WF  Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.
Adresy miejsc realizacji WF dostępne są w regulaminie zaliczania WF.
 .
 .
UWAGA: Zapisanie się na zajęcia w ramach WF nie będzie podstawą do zwolnienia lub nieobecności na zajęciach planowych wynikających z programu PJATK. Prosimy o wybór zajęć, które nie kolidują z innymi zajęciami realizowanymi przez Państwa w PJATK.
 .
W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem ikolek@pja.edu.pl

 

YABC2013

Rekrutacja WSNM 2016

Informacje bieżące

Facebook

CISCO

  • © 2020 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl