Kształcimy specjalistów w zawodach przyszłości | PJATK w Gdańsku

Kształcimy specjalistów w zawodach przyszłości

Forbes Top 10

Miesięcznik Forbes we współpracy z firmą Hays, ekspertem w doradztwie personalnym, opublikował w grudniu ubiegłego roku listę najbardziej perspektywicznych zawodów w 2017 roku w Polsce. Wybór zawodów przyszłości powstał w oparciu o analizę następujących kryteriów: perspektywy zatrudnienia, bezpieczeństwa pracy i wysokości wynagrodzeń.

Wśród 10 najlepszych zawodów znaleźli się między innymi: programiści, specjaliści bezpieczeństwa IT, project managerowie i specjaliści e-comerce. Reasumując absolwenci kierunków oferowanych przez PJATK są jednymi z najbardziej poszukiwanych pracowników na rynku.

Artykuł miesięcznika Forbes.