PJATK w Gdańsku – Najlepsza niepubliczna uczelnia techniczno – artystyczna w Polsce | PJATK w Gdańsku

Uczelnia w rankingach


2017

PJATK na czele Rankingu Szkół Wyższych

Znamy wyniki tegorocznego Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2016. Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych zajęła I miejsce wśród niepublicznych uczelni technicznych w kraju. Wysoką pozycję zdobyła także w zestawieniu ogólnym uczelni technicznych.

W Rankingu Niepublicznych Uczelni Magisterskich PJATK zajęła III miejsce. Uczelnia od wielu lat plasuje się w trójce najlepszych niepublicznych szkół wyższych w Polsce.

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych znalazła się także w pierwszej dziesiątce najlepszych uczelni w kraju w kategorii „Kierunki IT”. Wysoką pozycję zdobyła także w kategorii „Preferencje pracodawców”.

Więcej informacji: perspektywy.pl


2016

Według prestiżowego rankingu “Perspektywy PJATK jest najlepszą niepubliczną, techniczną uczelnią w Polsce.

2015

W rankingu “Perspektywy 2015″ PJATK została po raz kolejny wyróżniona doskonałym miejscem. Wśród niepublicznych uczelni magisterskich uzyskaliśmy trzecie miejsce w Polsce, ustępujące jedynie Akademii im. Leona Koźmińskiego i SWPS. Warto podkreślić, że obie te uczelnie działają w innych obszarach kształcenia (ekonomii i naukach społecznych), a więc PJATK pozostaje najlepszą w kraju niepubliczną uczelnią kształcącą w zakresie Informatyki i Sztuk Plastycznych.

pjatk

Ocena PJATK w rankingu “Perspektywy 2015″ (źródło: http://www.perspektywy.pl/RSW2015)

PJATK zajmuje także wysokie, 9 miejsce w ogólnopolskim rankingu uczelni IT (uwzględniając zarówno uczelnie publiczne, jak i niepubliczne). Wyprzedziliśmy wiele znanych i zasłużonych polskich szkół wyższych – m.in. Politechnikę Łódzką, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Gdański, czy obie polskie Akademie Morskie.

 

YABC2013

Rekrutacja WSNM 2016

Informacje bieżące

Facebook

CISCO

  • © 2020 PJATK - Wydział Informatyki i Wydział Sztuki Nowych Mediów :: ul. Brzegi 55, tel. 0-58 683 59 75 :: współpraca: bank zdjęć Pixmac.pl