Zdolni z Pomorza | PJATK w Gdańsku

o projekciedo pobraniakontakt

spotkania akademickiewarsztaty tematyczneopieka mentorskaE-Learning

.

Kolejne spotkania akademickie odbędzie się 16 grudnia 2017 r.

Temat: Poszukiwanie strategii wygrywających w Scali

Spotkanie dedykowane będzie uczniom szkół ponadgimnazjalnych.

Opis spotkania:

Spotkanie poświęcone będzie problemowi poszukiwania optymalnych strategii rozgrywki. To problem praktyczny – interakcje międzyludzkie występujące w handlu, negocjacje oraz konflikty opisać można jako różnego rodzaj gry wieloosobowe.

Celem zajęć będzie prezentacja prostych gier oraz strategii dla graczy w języku Scala.

Scala (http://www.scala-lang.org/) to nowoczesny funkcyjny i obiektowy język programowania bardzo dobrze sprawdzający się w zastosowaniach związanych ze Sztuczną Inteligencją.

W ramach zajęć praktycznych uczestnicy definiować będą w Scali proste gry dwuosobowe.

Harmonogram spotkania:

9:30 – 10:00 – rejestracja

10:00 – 11:30 – wykład

11:30 – 11:45 – przerwa, ćwiczenia fizyczne

11:45 – 13:15 – warsztaty

13:15 – 13:45 – przerwa, posiłek

13:45 – 15:15 – warsztaty

Osobom, które zapisały się na najbliższe spotkanie akademickie, przypominamy o konieczności przyniesienia na ww. spotkanie pięciu wypełnionych i podpisanych przez pełnoletniego ucznia lub rodzica/ opiekuna prawnego (w przypadku uczniów niepełnoletnich) dokumentów, które można znaleźć TUTAJ

Relacja z II spotkania akademickiego – Zdolni z Pomorza – Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych – TUTAJ

———————————————————————————————————————————-

Relacja z I spotkania akademickiego – Zdolni z Pomorza – Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych – TUTAJ

———————————————————————————————————————————-

Dnia 12 października 2016 r. Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych podpisała umowę partnerską z Samorządem Województwa Pomorskiego w sprawie realizacji projektu Zdolni z Pomorza – Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.