Zdolni z Pomorza | PJATK w Gdańsku

o projekciedo pobraniakontakt

spotkania akademickiewarsztaty tematyczneopieka mentorskaE-Learning

Aktualności

Relacja z II spotkania akademickiego – Zdolni z Pomorza – Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych – TUTAJ

———————————————————————————————————————————-

Relacja z I spotkania akademickiego – Zdolni z Pomorza – Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych – TUTAJ

———————————————————————————————————————————-

Dnia 12 października 2016 r. Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych podpisała umowę partnerską z Samorządem Województwa Pomorskiego w sprawie realizacji projektu Zdolni z Pomorza – Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.