Zdolni z Pomorza | PJATK w Gdańsku

Zdolni z Pomorza – Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych – o projekcie

zdolni-nowi

loga na stronę Zdolni z Pomorza – Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych
Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020

aktuanościo projekcie

do pobrania

spotkania akademickiewarsztaty tematyczneopieka mentorskaE-Learning

O projekcie

Projekt Zdolni z Pomorza – Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych ma na celu pomoc w zdobywaniu ponadprogramowej wiedzy i kompetencji uzdolnionych uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego.

W ramach projektu PJATK będzie realizowało następujące formy wsparcia uczniów uzdolnionych:

- Spotkania akademickie

- Warsztaty tematyczne

- Opiena mentorska

- Kurs e-Learningowy

Partnerem Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w projekcie Zdolni z Pomorza – Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych jest Samorząd Województwa Pomorskiego.

Strona Partnera Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w projekcie Zdolni z Pomorza – Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych - www.zdolnizpomorza.pl